![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:01, 5 квітня 2023 р.
Делегація із Франції відвідала Сумщину
![Делегація із Франції відвідала Сумщину, фото-1 Делегація із Франції відвідала Сумщину, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Т.в.о. голови Сумської ОВА Тарас САВЧЕНКО зустрівся із Тимчасовим повіреним у справах Французької Республіки в Україні Бенжаменом РОРІГОМ та аташе з правоохоронних питань Посольства Французької Республіки в Україні Себастьєном ДОРДЕНОМ
Він висловив вдячність іноземним гостям за цей візит на Сумщину. А особливо за співпрацю з Міжрегіональним центром швидкого реагування ДСНС, в рамках якої працівники центру проходять навчання з розмінування території. Перша частина навчань уже закінчилась, а другу наші рятувальники проходитимуть у Франції.
«Сумщина – одна із найбільш замінованих областей України. Тому питання розмінування території наразі є актуальним, а особливо воно буде гострим після закінчення війни. Бенжамен Роріг наголосив, що крім навчання українських рятувальників, обговорюються й інші можливості підтримки нашого регіону», – зазначив Тарас Савченко.
Він презентував французькій делегації Стратегію відновлення та розвитку економіки Сумщини. Обговорили перспективні напрями співробітництва в економічній, гуманітарній та безпековій сферах. Та зазначив, що цей візит сприятиме реалізації нових гуманітарних та економічних проєктів між Сумщиною та Французькою Республікою!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...