![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
22:47, 27 березня 2023 р.
“Модний Кіпіш” підкорив конотопський вокальний колектив
![“Модний Кіпіш” підкорив конотопський вокальний колектив, фото-1 “Модний Кіпіш” підкорив конотопський вокальний колектив, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вокальний колектив “Камбіата” підкорив серця журі конкурсу “Модний Кіпіш” . Учасники колективу здобули ряд нагород. Так, у номінації соло 1 місце здобула Поліна Ковальова, а 2 місце – Аліна Єрмоленко.
Тріо у складі: Поліна Ковальова, Маша Моргунова, Аліна Єрмоленко вибороли 2 місце конкурсу.
Крім того, молодша група колективу одержала за вокальні номери – 1 місце, а середня група колективу – 2 місце.
«Наші сміливі і незламні воїни, заради майбутнього своїх дітей, женуть ворога з нашої землі. І тільки завдяки їм ми мали щасливу можливість прийняти участь у конкурсі “Модний Кіпіш” та наробити там галасу на призові місця!
Як керівник колективу доземно вклоняюся кожному воїну за можливість бачити на сцені щастя в очах наших дітей, за їхні емоції, які ще певний час вируватимуть і підтримуватимуть у нашому сьогоденні», – зазначила керівник колективу Олена Силка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...