![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
22:40, 24 березня 2023 р.
Серед переможців обласного конкурсу вокалістів дівчини з Конотопу
![Серед переможців обласного конкурсу вокалістів дівчини з К..., фото-1 Серед переможців обласного конкурсу вокалістів дівчини з Конотопу, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
22 березня на базі Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського у дистанційному форматі відбувся обласний конкурс вокалістів.
У конкурсних прослуховуваннях взяли участь 19 учасників з міст Суми, Тростянець, Шостка, Конотоп, Глухів.
У старшій віковій категорії ІІ місце здобула Олена Шевченко учениця Конотопської ДМШ №1 (викладач Цимбал Тетяна Олександрівна, концертмейстер Рахімова Катерина Олександрівна), а ІІІ місце – Анастасія Малюх учениця Конотопської ДМШ №2 (викладач Осташко Вікторія Миколаївна, концертмейстер Богдан Марина Михайлівна).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...