![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:19, 27 лютого 2023 р.
Надавати першу домедичну допомогу вчилися вихованці Конотопського клубу лідерів «ЛАД»
![Надавати першу домедичну допомогу вчилися вихованці Коното..., фото-1 Надавати першу домедичну допомогу вчилися вихованці Конотопського клубу лідерів «ЛАД», фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ініціативна група викладачів та студентів КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» провела практичний тренінг з першої домедичної допомоги для вихованців клубу лідерів «ЛАД» Конотопського ЦДЮТ та делегатів студентського сенату коледжу.
Присутні прослухали лекцію «Перша невідкладна допомога» та активно відпрацювали практичні навички: при пораненнях різного ступеня тяжкості, кровотечах, транспортування постраждалих при переломах, правила надання першої допомоги при ранах тощо.
“Молодь має знати і вміти правильно та оперативно надавати допомогу, щоб врятувати життя собі та тим, хто її потребує, адже життя – це найвища його цінність”, – зазначають у КЗСОР “Конотопський фаховий медичний коледж”
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...