• Головна
  • Курси з першої допомоги проводить на Сумщині Червоний Хрест
07:13, 20 лютого 2023 р.

Курси з першої допомоги проводить на Сумщині Червоний Хрест

Курси з першої допомоги проводить на Сумщині Червоний Хрест, фото-1

З 2015 року Товариство Червоного Хреста в Україні розвиває напрямок навчання надання допомоги. Особливо актуальними стали такі курси з початком повномасштабного вторгнення.

Для мешканців Сум та області навчання організовує Сумська обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Це 6, 12 або 48 годинні курси міжнародного стандарту та зразка. Сертифікує курси Міжнародна Федерація Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. Після закінчення курсу видається сертифікат міжнародного зразка.

Як розповів сертифікований тренер з першої допомоги Сумської обласної організації ТЧХУ Олександр Гнібідов, від лютого 2022 року загальна кількість слухачів курсів на Сумщині становила 1649 осіб. В місцевому осередку Червоного Хреста працює 7 сертифікованих інструкторів. Напрямок курсів першої допомоги розвивається не тільки в Сумах – в Охтирці працюють три інструктори. Наразі проходить онлайн-навчання інструкторів з 5 районів Сумської області. Після тренінгів слухачі отримають сертифікати інструкторів і зможуть також проводити навчання в районних осередках Товариства Червоного Хреста.

Курси надання першої допомоги актуальні серед учасників добровольчих формувань територіальних громад, тактичних медиків, великий інтерес отримання навичок першої допомоги в прикордонних громадах, які майже щоденно потерпають від обстрілів рашистів.

Бажаючі пройти курс, опанувати принципи та алгоритми надання першої медичної допомоги можуть звернутися в «Школу першої допомоги», яка знаходиться на вулиці Революції Гідності, 15 (колишня вул. Супруна), в Сумах або через сумський осередок Товариства Червоного Хреста. В громадах координація проходить через голів територіальних громад. Наразі такі курси проводяться безкоштовно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...