• Головна
  • Стартери: топ-3 причини ремонтувати, а не міняти
Новини компаній
16:20, 2 грудня 2022 р.

Стартери: топ-3 причини ремонтувати, а не міняти

Новини компаній
Стартери: топ-3 причини ремонтувати, а не міняти, фото-1

Перша і найголовніша причина через яку не варто одразу замовляти неоригінальну. Хоча і якісно виготовлену копію стартера – це все одно не є кращим рішенням від виробника. Адже репліки, виготовлені навіть за ліцензією запасні частини можуть частково змінювати властивості. І це пояснюється достатньо просто – виробничі лінії автоконцерну та промислового підприємства, що виготовляє запчастини – різні. Як і застосовувані технології, хоча вони і можуть бути дуже схожі. Але це і викликає появу різниці у властивостях.

Стартери різноманітних модифікацій від провідних виробників таких запчастин в Європі та США і інших частинах світу, можна придбати в онлайн-магазині компанії АльтСтар. Тут можна купити стартер всесвітньовідомого американського виробника комплектуючих – генераторів та стартерів – із США – WAIGlobal, а також інших відомих виробників.

Також у наявності та на замовлення можна придбати електричне обладнання для інших потреб авто:

· датчики – прискорення, швидкості, рівня мастила, тиску та інше;

  • клеми;
  • реле;
  • витратомір повітря;
  • помпи омивача;
  • електродвигуни на постійному струмі для сервісних функцій та інше.

Також у асортименті дрібні деталі, окремі елементи вузлів, наприклад можна замовити і придбати бендикс на стартер чи щітки для знімання струму генератора. Всі ці замовлення допоможуть за мінімальну ціну якісно відновити роботу авто та його окремих вузлів без надмірних витрат і за мінімум часу.

Вартість ремонту і придбання

У більшості випадків, вихід із ладу стартера, означає дрібний дефект у роботі. Тобто якщо правильно виконати ремонтні роботи, то стартер працюватиме не один рік без нарікань та проблем. Наприклад знос щіток які знімають струм і передають його по колу, є об’єктивним процесом роботи стартера. Тому їх заміна не є вартісним ремонтом і буде і дешевша і збереже цілісність оригінального вузла для початку роботи авто. А це додасть витривалості та надійності в експлуатації.

Оптимізація обслуговування автомобіля

Після встановлення нового стартера, доведеться проводити хоча б локальний огляд, але для його облаштування потрібно знімати різні деталі та навіть розмонтувати окремі вузли.

Стартер достатньо захищена деталь у авто, тому для її демонтажу і повної заміни, потрібно витрати час на демонтаж і потім – повторне встановлення. А вже після цього – контрольної перевірки якості роботи. Якщо ж точково демонтувати частину стартера, можна уникнути великих ремонтних робіт і замінити, наприклад ті ж самі щітки і закрити знову цю частину корпусу. Тоді такі налагоджувальні роботи не будуть потрібні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...