• Головна
  • Що таке автоматика для відкатних воріт та що входить в базовый комплект автоматики
Новини компаній
11:00, 20 червня 2022 р.

Що таке автоматика для відкатних воріт та що входить в базовый комплект автоматики

Новини компаній
Що таке автоматика для відкатних воріт та що входить в базовый комплект автоматики, фото-1

Автоматика для відкатних воріт – найкраще рішення. Адже вже не потрібно буде виходити з автомобіля, щоб відкрити та закрити ворота. Просто натискаєш на кнопку пульта чи телефонуєш на GSM-модуль – і все ворота самі відкриваються та закриваються.

Особливо переваги автоматичного відкриття стулок відчувається в погану погоду, коли йде дощ чи падає сніг, коли температура повітря набагато нижче нуля і зайвий раз не хочеться висовувати носа надвір.

Що таке автоматика відкатних воріт?

Багато хто вважає, що автоматика для відкатних воріт це лише електропривід. Але це не так. Автоматика це набір комплектуючих, які забезпечують дистанційну роботу воріт.

До цього набору входять:

  • Електропривід – механізм, в який вбудовано двигун, приймач, блок керування та частина механізму кінцевих вимикачів;
  • Пульт або інший пристрій, який буде використовуватися для подачі команд приводу;
  • Кінцеві вимикачі (пара механічних лапок або пара магнітів);
  • Зубчаста рейка в кількості, що дорівнює ширині отвору під ворота + 0,5 м як мінімум для того, аби дістати до зовнішньої шестерні привода.

Такий набір елементів підходить тільки для автоматизації відкатних воріт

Вартість автоматики для відкатних воріт

Від чого залежить ціноутворення на комплекти для автоматизації відкатних воріт? Від багатьох факторів, зокрема від виробника та країни в якій він зареєстрований (може бути зареєстрований в одній, а виробничі потужності мати зовсім в іншій).

Чим популярніший виробник, тим більше будуть коштувати комплекти.

Також на ціну впливає характеристики стулок, на які автоматика буде встановлюватися (вага та довжина, інтенсивність використання).

Рекомендація: щоб купувати за нижчою ціною шукайте офіційних представників того чи іншого бренду. Так ви уникнете посередницьких націнок на товар.

Відкатні ворота

Давайте трохи детальніше розберемо що ж це за такий тип воріт – відкатні ворота. Вони були розроблені для маленьких подвір’їв, де не було змоги встановити розпашні брами через брак простору для їх відкриття.

Спочатку робили ворота, які рухалися вздовж огорожі за допомогою колес, що їздили по поверхні проїзду чи рейці, вбудованій в неї. Далі з’явився ще один підтип – підвісні.

Такі стулки вже переміщалися завдяки балці, яку підвішували над отвором та роликів на воротах, які заводилися всередину цієї балки. Ці два підтипи мали ряд недоліків, тому щоб їх усунути винайшли третій підтип – консольні.

Читайте також: Фурнітура для відкатних воріт

В чому перевага відкатних воріт над розпашними

Дослідивши ці два типи воріт – відкатні та розпашні було виділено такі переваги перших над другими:

  • Процес відкривання та закривання займає менше часу, оскільки їх легко рухати навіть однією рукою, а також стулок всього одна;
  • Не займає багато корисного простору подвір’я, лише має вистачати довжини огорожі, вздовж якої і будуть рухатися ворота;
  • Легко рухаються навіть через сніжні замет (дуже зручно, адже не потрібно чистити постійно подвір’я, особливо коли на це немає часу).

Це основні переваги. Але є ще й мінуси:

  • Щоб виготовити відкатні ворота консольного типу потрібно витратити трохи більш грошей, чим на розпашні, оскільки обов’язковим є купівля фурнітури для відкатних воріт;
  • Розпашні брами можуть бути різної форми та з різними матеріалами для обшивки. У відкатних воріт є деякі обмеження. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...