![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
15:40, 9 лютого 2022 р.
Про ситуацію на Конотопщині із захворюваністю на COVID-19
За інформацією комунального некомерційного підприємства Конотопської міської ради «Конотопська центральна районна лікарня ім. Академіка Михайла Давидова», станом на ранок 09.02.2022р. перебуває на лікуванні 75 хворих з діагнозом COVID-19, із них:
- тяжких хворих – 5 осіб;
- середнього ступеню тяжкості – 70 осіб.
Жителів м. Конотоп – 47 чол., Конотопського району та іногородніх – 28 хворих. Зареєстровано летальний випадок, пов’язаний з ускладненнями, спричинених захворюванням на COVID-19: хворий у віці 69 років, мешканець м. Конотоп.
Кількість хворих у відділеннях з підозрою –3чол. Кількість вільних ліжок – 37. У місті триває вакцинальна кампанія проти COVID-19.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...