• Головна
 • Як зробити розетку з 0 самостійно або відремонтувати існуючу – поради та основні аспекти
Новини компаній
17:43, 13 січня 2022 р.

Як зробити розетку з 0 самостійно або відремонтувати існуючу – поради та основні аспекти

Новини компаній

Людина прагне забезпечувати себе комфортними умовами життя, докладаючи задля цього багато зусиль. Проте іноді в звичайні будні закрадаються неприємні ситуації у вигляді несправності, наприклад, розетки. На жаль, такі випадки трапляться доволі часто і в Конотопі, і в інших містах. Звісно ж, подібні екстрені моменти потрібно якомога швидше вирішити, щоб всі мешканці квартири або будинку були в безпеці. А ось який саме план дій обрати – самостійно ремонтувати розетку або й власноруч її зробити – вирішувати вам.

Як зробити розетку з 0 самостійно або відремонтувати існуючу – поради та основні аспекти, фото-1

Особливості самостійного виготовлення розетки

На сьогоднішній день ринок будівництва сповнений безліччю пропозицій, які стосуються електрики. Тож надзвичайно важно уявити собі ситуацію, коли немає можливості придбати стандартну розетку і замінити нею пошкоджену. Адже самостійне виготовлення розетки не лише потребує наявності доволі значної кількості інструментів та підручних матеріалів, які можна використати з такою метою, але ще й є достатньо небезпечним заняттям. Крім цього знадобляться також доволі ґрунтовні знання, пов’язані з максимальною потужністю мережі, перетином кабелів та типом їхнього покриття, а також багато іншої інформації. До того ж саморобні розетки точно не стануть окрасою інтер’єру кімнати і можуть стати джерелом серйозних негараздів. Саме тому найкращий варіант у такій ситуації – звернутися до фахівця своєї справи і замовити його послуги тут https://uslugi-elektrika.kiev.ua/. Наша компанія має багаторічний досвід роботи з електрикою і може гарантувати якісну роботу, зроблену у відповідності до всіх технічних вимог, ми виконуємо усі роботи навіть підключення теплого полу.

Несправності, які можуть виникнути в розетці

Зрозуміти, що певні деструктивні процеси відбуваються в розетці, можна за доволі помітними ознаками:

 • специфічний запах горілого пластику;
 • передня панель розетки нагрілась і навіть помітні сліди розплавлення;
 • видно дим, іскри, чути якісь звуки;
 • корпус розетки хитається, значно відходить від стіни.

Все це свідчить про необхідність тут і зараз розбиратися в проблемі й вирішувати її. Найчастіше причиною несправності розетки є розхитування контактів через алюмінієву проводку, що відрізняється своєю пластичністю. Це може поступово робити кріплення більш слабкими і якщо вчасно не полагодити контакти, то в результаті це призведе до неробочого і доволі загрозливого стану розетки. І ось в цей момент варто звернутись по допомогу до нас, і спеціалісти нашої компанії швидко візьмуться до роботи. З нами вам не потрібно вивчати онлайн-уроки з ремонту розеток, адже наш досвід набагато більший і дозволяє з відмінним результатом вирішувати навіть складні завдання.

Як відремонтувати розетку власними силами

Щойно було виявлено пошкодження розетки, не варто витрачати час, потрібно одразу братися до її ремонту. Найперше, що потрібно зробити, - повністю знеструмити приміщення і вимкнути всі електричні прилади з розеток. Для ремонту варто мати певний набір інструментів:

 • викрутки – пласка та хрестоподібна;
 • ізоляційна стрічка;
 • гарно заточений ніж;
 • напилок;
 • плоскогубці;
 • індикатор для визначення напруги в мережі.

Щоб визначити причину поломки, потрібно зняти передню частину розетки і перевірити всі з’єднання. Розхитані частини треба підкрутити, а оплавлені дроти зачистити та ізолювати. Зламаний болт затиску за потреби можна замінити, але якщо зіпсована клема, то розетку неможливо буде врятувати.

Зверніться до нас і ми виправимо будь-які несправності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...