• Головна
  • Найвигідніші умови по онлайн мікропозикам
Новини компаній
16:30, 29 грудня 2021 р.

Найвигідніші умови по онлайн мікропозикам

Новини компаній

В умовах складної фінансової ситуації, що спостерігається в країні протягом останніх років, все більший відсоток населення звертається за кредитами до фінансових організацій. Взяти кредит онлайн на картку можна або в банку, або в мікрофінансовій організації (МФО), умови кредитування значно відрізняються.

Найвигідніші умови по онлайн мікропозикам, фото-1

Кредит у банку

Оформити кредит у банку можна лише за особистої присутності у відділенні банку. В обов'язковому порядку позичальник має бути клієнтом банку, мати картку банку. Для отримання кредиту позичальнику необхідно буде надати довідку про свої доходи за останні 6 місяців, копії документів, можливо, знадобляться поручителі. На розгляд заявки та видачу кредиту у банку може знадобитися від 1 до 5 днів.

Банківський кредит зазвичай оформляється досить тривалий термін, від кількох місяців до кількох років. При цьому розмір кредиту може коливатися в суттєвих межах – від кількох тисяч гривень до кількох мільйонів. Все залежить від цілей, на які оформляється кредит, фінансовий стан позичальника, його кредитної історії. Відсоток за кредитом, зазвичай, коливається не більше 10-20% річних.

Кредит у МФО

Кредит готівкою на картку можна оформити в МФО, де користувачеві пропонують гроші на набагато лояльніших умовах. Клієнт МФО може оформити позику у віддаленому режимі, без пред'явлення довідки про доходи та поручителів. Достатньо мати український паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду. Також знадобиться номер мобільного телефону, банківської картки, електронна пошта.

Оформити кредит у МФО можна протягом 1 години, не виходячи з дому, або з будь-якої точки, де є мобільне покриття, якщо кредит оформляється через смартфон. Кредитуватися в МФО можуть соціально незахищені верстви населення: студенти, пенсіонери, безробітні, особи, які не влаштовані офіційно на роботу та ін.

Проте, кредитування МФО має суттєві обмеження порівняно з банківськими кредитами. Сума позики зазвичай не перевищує 20 000 грн., а термін кредитування обмежений 30 днями. Перший кредит більшість МФО оформляють під 0,01%, але подальші позики до МФО оподатковуються великими відсотками – 2-3% на день.

Найкращі пропозиції на ринку кредитування

Зараз на українському ринку працюють десятки різних МФО, які пропонують унікальні умови для клієнтів. Найбільш вигідні пропозиції надають: Mistercash, Сcloan, ШвидкоГроші, Кредит Плюс, Манівео. У цих МФО можна оформити перший кредит під 0,01%. Адміністрації МФО періодично проводять різні акції, під час яких клієнти отримують суттєві відсоткові знижки за кредитами, розігруються різні цінні призи та подарунки у вигляді туристичних путівок, кредити надаються на пільгових умовах.

Одне з основних умов кредитування в МФО (як і банку) – своєчасне погашення взятого кредита. Деякі МФО дозволяють продовжувати термін дії кредитного договору при сплаті відсотків за кредитом. У такому разі на позичальника не накладаються штрафні санкції та не нараховується пеня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...