Новини компаній
17:04, 20 листопада 2021 р.

Види та особливості вугілля

Новини компаній

Ви шукаєте оптимальний спосіб опалення будинку? Тоді найкраще рішення – купити вугілля навалом чи у мішках. Це затребуване паливо, яке широко використовується для виробництва тепла та енергії. У продажу представлено довгополум'яне газове вугілля та антрацит. У чому особливості кожного варіанта, розповімо у статті.

Довгополум'яне газове вугілля

Це кам'яне вугілля, призначене для опалення дач та громадських об'єктів. Популярність палива обумовлюється доступною вартістю та високими технічними характеристиками. Довгополум'яне газове вугілля швидко розпалюється і відрізняється невибагливістю в зберіганні. Купити таке паливо за вигідною ціною можна на сайті https://baza-drov.com.ua/uk/vugillya. Компанія пропонує якісну продукцію оптом та в роздріб. Також забезпечується доставка до місця призначення.

Довгополум'яне газове вугілля – паливо, що має хорошу тепловіддачу. Такий показник становить 7100 ккал/кг. До ключових переваг кам'яного вугілля відноситься горіння протягом тривалого часу, низький вміст сірки, економна витрата. Довгополум'яне газове вугілля горить без виділення різкого запаху. За ним не слід постійно спостерігати.

Антрацит різних фракцій

Це сорт вугілля, який нічим не поступається попередньому варіанту. Антрацит займає перші позиції щодо тепловіддачі та горить довгий час. Таким чином забезпечується економна витрата палива. Можна придбати антрацит у достатній кількості та опалювати будинок або використовувати у промислових цілях. Ціна палива вища, ніж довгополум'яного газового вугілля, а технічні характеристики на порядок кращі.

Антрацит – вугілля, яке відрізняється від інших видів палива вираженим блиском і насиченим чорним кольором. Це тверде паливо, що створюється протягом сотень років з рослинних залишків. Антрацит класифікується за розмірами шматків. За таким параметром розрізняють кілька видів палива:

  • антрацит горіх – висококалорійне паливо, що використовується у твердопаливних котлах та побутових печах. Антрацит довго тримає жар і віддає у навколишнє середовище. При цьому не виділяється сильний дим і не виникає неприємний запах. Фракція антрациту горіх – 25-50 мм. Це розміри волоського горіха. Звідси й пішла назва вугілля;
  • антрацит кулак – вугілля, яке користується великим попитом. У ньому не містяться сторонні домішки. При горінні паливо не димить і не виділяється різкий запах. Розміри вугілля антрацит кулак становлять 50-100 мм. Шматки досить великі, які відрізняються металевим блиском. При горінні вугілля полум'я практично відсутнє;
  • антрацит насіння – тверде паливо, для якого характерна висока тепловіддача та мінімальний вміст домішок. Антрацит насіння підходить для опалення приватних будинків та промислових об'єктів. Його розміри – 6-13 мм. Вугілля не спікається, легко спалахує і повільно горить.

Особливості вугілля

І довгополум'яне газове вугілля, і антрацит – енергоефективне паливо, що використовується для обігріву будинків з давніх-давен. До його головних переваг належить висока тепловіддача, утворення золи у невеликій кількості, рівномірне горіння. У плані дотримання норм пожежної безпеки також усе нормально. При зберіганні вугілля надворі виключається самозаймання. Ще один позитивний момент у тому, що паливо горить дуже довго. Якщо порівнювати таку характеристику з дровами, вугілля однозначно виграє. Це один із найпоширеніших енергетичних ресурсів у світі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вугілля #види #паливо
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...