• Головна
  • Хто стає наркоманами та як їм допомогти
Новини компаній
17:15, 26 липня 2021 р.

Хто стає наркоманами та як їм допомогти

Новини компаній

Залежність від наркотиків з'являється з різних причин. Але всі вони є вагомими, тому не можна думати, що людина починає вживати наркотичні речовини просто тому, що їй хочется порозважатися, зняти з себе відповідальність. Звісно, на початку частково так і є, але коли хворий починає вживати все більше і більше, він уже не може спинитися. І стається так не через слабку силу волі або відсутність бажання жити нормально. Просто за допомогою наркотиків такі люди створюють для себе ілюзію щастя. А коли доводиться повертатися в реальний світ, проблеми знову починають тиснути. Не знаючи, як з ними розібратися, людина знову йде за дозою.

Хто стає наркоманами та як їм допомогти, фото-1

Часто наркоманами стають цілком успішні люди. Вони вживають наркотики, аби відпочити, розслабитися. Деякі роблять це, щоб прийшло натхнення або щоб знайшлися сили для реалізації складного проєкту. Також у зовні успішних людей можуть бути психологічні травми, драматичні спогади, неприємності, які не дають їм дійсно насолоджуватися життям. Не розуміючи, як пропрацювати проблему правильно і відпустити її, такі люди шукають спосіб відволіктися, розважитися, аби забути про те, що їх хвилює, хоча б на деякий час. Це призводить до того, що людина починає вживати наркотики знову і знову. Її системи перестають самостійно виробляти ендорфіни в достатній кількості. І це стає причиною апатичних та депресивних станів.

Коли хворий вживає наркотики протягом досить великого періоду часу, без допінгу у нього починається “ломка”. Тобто, залежний відчуває сильні болі, не може адекватно мислити. У нього починаються параноїдальні думки, спроби суїциду. Через це смертність серед наркоманів висока. А ще, люди помирають, бо таких навантажень не витримує серцево-судинна система.

Що робити, якщо близька людина стала наркоманом

Якщо у когось з близьких спостерігається залежність, треба зразу ж звертатися в спеціалізовану клініку. Так, ціна лікування наркоманії не дуже низька, але лише стаціонарний і комплексний варіант буде дієвим. Якщо намагатися на цьому економити, обираючи підшивання або кодування – це не дасть необхідного результату. Бо кодування базується на страхах людини, які не пропрацьовуються, а посилюються. А підшивання можливе лише як спосіб страховки після лікування, коли людина усвідомлює всю небезпеку і добровільно це робить.

В медичному центрі доктора Кадирова (https://narko-centr.com.ua/uk/) лише стаціонарне лікування під наглядом нарколога та психолога. Тому саме там пацієнти отримують кваліфіковану допомогу і хороший результат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...