• Головна
  • Зручні технології від конструктора сайтів Creatium
Новини компаній
09:35, 22 травня 2021 р.

Зручні технології від конструктора сайтів Creatium

Новини компаній

Сучасний конструктор сайтів Creatium простий та зручний у використанні. За його допомоги людина, що не володіє спеціальними знаннями має можливість самостійно створити сайт. Використання унікальних технологій спрощує створення сайтів, дозволяє створювати унікальні ресурси. Особливо корисними визнано такі функції:

Нульовий елемент

Zero-блок називають нульовим елементом. Це порожній шар, де відсутні рамки, обмеження, умовності. Користувач має широкий простір для творчості, може, додавати:
- тексти та зображення;
- віджети та карти;
- свій html-код тощо.
Zero-блок має всі необхідні для створення сайту функції. В процесі роботи з блоком шари накладаються один на інший, створюючи картинку, де кожен елемент можна детально редагувати. Зеро-блок підтримує адаптивність на різних пристроях.  

Реакція

Функція дозволяє створити спливне вікно з формою для заповнення заявки. Для цього треба написати текст та вказати сценарій для вікна, що спливає при закритті вкладки. Вікно інформує клієнта, що він може втратити можливість скористатися вигідною пропозицією, не ознайомившись з умовами поточних акцій. 

Швидкість

Сайти, створені конструктором Creatium завантажуються швидше на 40 – 50% ніж продукти з інших платформ. Збільшення швидкості забезпечується зменшенням розміру стилів та скриптів. Для цього використовується алгоритм стиснення Brotli. Візуально швидкість показу зростає завдяки встановленій пріоритетності завантаження (спочатку текст, основні фігури, а потім функціональні кнопки, анімація та ін).   

Бібліотека компонентів

Таку назву отримав набір готових рішень, створених розробником. Користувачу треба лише знаходити потрібну функцію, та додавати її на свій сайт.
Creatium.io може використовуватися для створення лендінзі, багатосторінкових інтернет –магазинів, ресурсів-візиток. При реєстрації на сайті Creatium користувач отримує бонус що надає можливість безкоштовно ознайомитися з функціоналом конструктора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...