Новини компаній
09:00, 20 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Замовити скульптуру

Новини компаній
Замовити скульптуру

Замовити скульптуру

Замовити скульптуру - виготовлення скульптур від дизайн студії Романа Москаленка 095 105 42 85. Різновиди ексклюзивних авторських скульптур як правило застосовують для елітних інтер'єрів або ландшафтів, підкреслюючи скульптурною композицією витонченість стилю.

Наша дизайн студія пропонує ексклюзивні і дуже красиві скульптури, виконані на замовлення із застосуванням найсучасніших технологій і матеріалів.

Замовити скульптуру, Дизайн-студія Романа Москаленка

Замовити скульптуру, Дизайн-студія Романа Москаленка

Креативні скульптури на замовлення

На підставі багаторічного досвіду і ряду експериментів з технологіями, ми вдосконалили старі і розробили нові технології в створенні скульптур, та різнихметодів виготовлення скульптури і техніки її декорування.

Стильну і емоційну скульптуру дівчини, ми швидше за все запропонуємо виготовити технологією лайфкастинг. Застосування цієї технології дає можливість створення деталізованої копії реального людини, в більшості випадків замовник або замовниця може сама стати прототипом для такої скульптури.

Також ми працюємо і іншими технологіями в створенні скульптури, вони частіше застосовуються при створенні сучасної абстрактної скульптури, скульптур птахів або тварин. Ми вдосконалили класичні методи і внесли в їх технології істотні зміни, після чого вони отримали додаткові переваги:

  • Можливість якісної деталізації і робота з вузькими формами в скульптурі та посилення міцності виробу на тонких ділянках скульптури
  • Чудова передача кольору (нанесене декоративне покриття благородного металу, має прекрасну глибину відображення, воно дозволяє передати найдрібніші відтінки кольорів і їх півтони)
  • Висока якість поєднання стилізації і реалізму (можливість відтворення форми об'єкту моделювання і текстури його покриття, наприклад форми дівчини, пір'я птахів або деталізація очей).

Авторські скульптури під замовлення

Виготовлення авторських скульптур під замовлення які ми пропонуємо має свої відмінності, вони істотно відрізняються від різного роду скульптур запропонованих на ринку України або Європи. Ми працюємо з різними стилями і різними технологіями виготовлення.

Скульптури які передають пристрасть, динаміку і емоції, скульптури які не тільки прикрасять Ваш дизайн, але додадуть йому певного сенсу роблячи його ще більш стильним. Замовити виготовлення скульптури і побачити наше портфоліо, Ви можете ознайомившись з готовими виробами на сторінках нашого сайту — Скульптура.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Замовити скульптуру #сучасна скульптура #дизайн-студія Романа Москаленка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...