![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:00, 12 лютого 2021 р.
Посол Узбекистана подарував губернатору Сумщини халат
![Посол Узбекистана подарував губернатору Сумщини халат Посол Узбекистана подарував губернатору Сумщини халат](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час зустрічі Василь ХОМА та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер КУРМАНОВ говорили про поглиблення співпраці між Сумською областю та Узбекистаном, - повідомляє Сумська ОДА.
Метою зустрічі очільника облдержадміністрації та пана Надзвичайного і Повноважного Посла стало розширення взаємовигідних зовнішньоекономічних зв'язків між нашою областю та Узбекистаном. Мова йшла не лише про розвиток торгівлі та колаборацію в промисловості й сільському господарстві, а й про співпрацю в сфері освіти і науки, культури і туризму.
«Сумщина є першою областю, куди я здійснюю візит в Україні. Впевнений, що наша співпраця буде ефективною, і подібні зустрічі відбуватимуться часто», – зазначив Алішер Курманов.
Василь Хома, у свою чергу, підкреслив, що Сумська облдержадміністрація буде всіляко сприяти, щоб співпраця Сумщини з Республікою Узбекистан була успішною.
Учасниками зустрічі також були радник з торгово-економічних питань Посольства Республіки Узбекистан в Україні Бабур РАСУЛОВ і заступник голови Сумської облдержадміністрації Віталій МАКСИМЕНКО.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...