• Головна
  • Посол Узбекистана подарував губернатору Сумщини халат
08:00, 12 лютого 2021 р.

Посол Узбекистана подарував губернатору Сумщини халат

Посол Узбекистана подарував губернатору Сумщини халат

Під час зустрічі Василь ХОМА та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер КУРМАНОВ говорили про поглиблення співпраці між Сумською областю та Узбекистаном, - повідомляє Сумська ОДА.

Метою зустрічі очільника облдержадміністрації та пана Надзвичайного і Повноважного Посла стало розширення взаємовигідних зовнішньоекономічних зв'язків між нашою областю та Узбекистаном. Мова йшла не лише про розвиток торгівлі та колаборацію в промисловості й сільському господарстві, а й про співпрацю в сфері освіти і науки, культури і туризму.

«Сумщина є першою областю, куди я здійснюю візит в Україні. Впевнений, що наша співпраця буде ефективною, і подібні зустрічі відбуватимуться часто», – зазначив Алішер Курманов.

Василь Хома, у свою чергу, підкреслив, що Сумська облдержадміністрація буде всіляко сприяти, щоб співпраця Сумщини з Республікою Узбекистан була успішною.

Учасниками зустрічі також були радник з торгово-економічних питань Посольства Республіки Узбекистан в Україні Бабур РАСУЛОВ і заступник голови Сумської облдержадміністрації Віталій МАКСИМЕНКО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#посол Узбекистану #Хома #Курманов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...