![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:00, 11 лютого 2021 р.
Конотопські школярі долучились до акції "Для тебе, мій захисник"
![Конотопські школярі долучились до акції "Для тебе, мій захисник" Конотопські школярі долучились до акції "Для тебе, мій захисник"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Учні конотопської школи №10 долучилися до акції "Для тебе, мій захисник", яка в цьому році проходить з нагоди святкування 6-ї річниці формування окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського.
Про це повідомляється на фб-сторінці школи.
Обереги-браслетики, з червоної нитки, прикрашені булавки, ляльки-мотанки, брелки та інші види оберегів діти виготовляли разом з батьками вдома, а майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки провела бібліотекар з учнями школи.
Таким чином наші школярі хочуть підтримати та підбадьорити воїнів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...