![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
12:14, 3 лютого 2021 р.
Конотопський лісгосп – серед лідерів на Сумщині
![Конотопський лісгосп – серед лідерів на Сумщині Конотопський лісгосп – серед лідерів на Сумщині](/dist-assets/images/cap.jpg)
Засідання колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, яке відбулось у п’ятницю, 29 січня, традиційно підбило підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств та визначило лідерів року у трудовому суперництві.
Як повідомляється на фб-сторінці нашого лісгоспу, першу сходинку у рейтинговій таблиці посів Свеський лісгосп (директор Олег Закусило), на другому місці Конотопський лісгосп (директор Олег Салов), закрив трійку лідерів Краснопільський лісгосп (директор Віктор Мороз).
Олег Салов та Віктор Мороз отримали з рук начальника грамоти за зайняті ІІ та ІІІ місця відповідно.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...