![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:50, 1 лютого 2021 р.
Конотопські пластуни відвідали меморіал героям Крут
![Конотопські пластуни відвідали меморіал героям Крут Конотопські пластуни відвідали меморіал героям Крут](/dist-assets/images/cap.jpg)
29 січня, до 103-ї річниці бою під Крутами, учасники конотопського осередку організації "Пласт" відвідали меморіальний комплекс «Пам'яті Героїв Крут» та вшанували пам'ять героїв-бійців.
«Ми намагаємося бути там саме цими зимовими, морозними, засніженими днями. Побувати у чистому полі, де сховатися від негоди практично ніде, де вітер свище так, що закладає вуха. Щоб не просто оглянути музейну експозицію, а відчути емоції, від яких тамує подих. Відчути до нестачі повітря в легенях, до щему в серці, наскільки сильною була відданість Україні тих юнаків у 1918-му», – пояснює співорганізаторка поїздки Тетяна Радько.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...