![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
11:46, 29 січня 2021 р.
У Конотопі вшанували пам'ять Героїв Крут+ФОТО
![У Конотопі вшанували пам'ять Героїв Крут+ФОТО У Конотопі вшанували пам'ять Героїв Крут+ФОТО](/dist-assets/images/cap.jpg)
29 січня, з нагоди Дня пам`яті Героїв Крут, за участі тимчасово виконуючої обов’язки першого заступника міського голови Світлани Самсоненко, заступника міського голови Ігоря Степанченка, голови фракції Всеукраїнського об`єднання «Свобода» в Конотопській міській раді Артема Семеніхіна, відбулось покладання квітів до монументу «Борцям за волю України 1917 – 1960 років».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...