• Головна
  • Відмова від продажу землі в центрі міста та підвищення оренди для облгазів і обленерго: сесія в Конотопі.
12:40, 28 січня 2021 р.

Відмова від продажу землі в центрі міста та підвищення оренди для облгазів і обленерго: сесія в Конотопі.

Відмова від продажу землі в центрі міста та підвищення оренди для облгазів і обленерго: сесія в Конотопі.

Сьогодні о 10.00 відбулося 4 пленарне засідання 2-ї сесії конотопської міської 8 скликання.

На ньому розглядалися в основному земельні питання: продаж земельних ділянок, розміри орендної плати для підприємців та організацій тощо.

Жваву дискусію викликали питання продажу земельних ділянок в центрі міста, зокрема на вулиці Успенсько-Троїцькій. Депутати вирішили, що для наповнення бюджету міста вигідніше брати за такі ділянки орендну плату, ніж віддавати їх в приватні руки.

Проте принципове рішення про продаж декількох ділянок було ухвалено ще депутатським корпусом минулих каденцій, і на такі ділянки вже було запущено процедуру приватизації. Ціну на землю, в свою чергу визначає не міськрада, а спеціальні державні органи, проте експертна оцінка (7000 грн) оплачується саме з міського бюджету. Тому в декількох випадках було прийнято рішення продовжити передачу земельних ділянок в приватні руки для уникнення подальших трат з міського бюджету на повторні експертні оцінки.

Обранці також проголосували за депутатський запит щодо вивчення можливості підняття максимальної ставки земельного податку для облгазів та обленерго до коефіцієнту 12. Отримані таким чином кошти планується пустити на компенсацію цін на опалення та електроенергію для соціально незахищених верств населення міста.

Відмітимо, що добиватися такого рішення Артем Семеніхін обіцяв ще в рамках своєї передвиборчої програми, і дотримання передвиборчих обіцянок після перемоги - це приємний знак. 

Сподіваємось, що в подальшому депутатський корпус продовжить плідну і безконфліктну співпрацю на благо міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #міськрада #Семеніхін
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...