• Головна
  • Стали відомі переможці фестивалю-конкурсу "Джерела Конотопщини-25"
16:00, 27 січня

Стали відомі переможці фестивалю-конкурсу "Джерела Конотопщини-25"

Стали відомі переможці фестивалю-конкурсу "Джерела Конотопщини-25"

Жодні обмеження у нашому житті – не завада для творчості. Це довели цьогорічні учасники фестивалю-конкурсу «Джерела Конотопщини – 25», які підготували велику кількість чудових робіт, що наповнені любов’ю до рідного міста.

Конотоп, його визначні місця та маловідомі куточки – усе це стало натхненням для створення робіт образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Ми вкотре переконалися, що конотопські учні надзвичайно талановиті і вміють побачити красу навколо себе. Пропонуємо вам ознайомитися з результатами цьогорічного конкурсу і насолодитися роботами переможців, - опублікованими на фб сторінці "Конотопський ЦДЮТ - територія творчості".

Результати фестивалю-конкурсу «Джерела Конотопщини - 25»

Образотворче мистецтво (школи)

МОЛОДША

І Бойко Анна (Демидко Н.О.) Підлипненська ЗОШ

ІІ Стрикун Артем (Тарасенко Ю.В.) ЗОШ №14

ІІ Мацько Єлизавета (Ковган Н.О.) ЗОШ №7

ІІІ Москаленко Дмитро (Ковган Н.О) ЗОШ №7

ІІІ Борисов Ілля (Черних О.О.) ЗОШ №12

СЕРЕДНЯ

І Кошова Анастасія (Юрченко Т.О.) ЗОШ №5

ІІ Лузан Оксана (Демидко Н.О.) Підлипненська ЗОШ

ІІ Горлач Анжеліка (Гайдай О.М.) ЗОШ №11

ІІІ Бабіч Тетяна (Тарасенко Ю.В.) ЗОШ №14

ІІІ Шевченко Олена (Бистро Л.В.) ЗОШ №13

СТАРША

І Давиденко Марина (Бистро Л.В.) ЗОШ №13

ІІ Кашпіровська Ірина (Сметаніна О.М.) Конотопська гімназія

ІІ Шульц Олена (Тюріна Т.В.) СШ №2

ІІІ Коваленко Анастасія (Сметаніна О.М.) Конотопська гімназія

Образотворче мистецтво (позашкілля)

МОЛОДША

І Омельченко Валерія (Боярчук О.А.) Конотопська дитяча художня школа

ІІ Смирнова Лілія (Некула О.М.) Конотопська дитяча художня школа

ІІ Шешеня Нікіта («Колорит» Федченко С.О.) Центр дитячо-юнацької творчості

ІІІ Карась Дарія (Катрошенко О.М.) Конотопська дитяча художня школа

ІІІ Ковальов Петро (Борошнєв В.О.) Центр дитячо-юнацької творчості

СЕРЕДНЯ

І Лубинець Поліна (Лященко О.М.) Конотопська дитяча художня школа

ІІ Івашко Андрій (Борошнєв В.О.) Центр дитячо-юнацької творчості

ІІ Нікітіна Вероніка (Наумчик Н.С.) Конотопська дитяча художня школа

Декоративно-ужиткове мистецтво

Квілінг

І Плешкан Валерія (гурток «Народні ремесла» Слишик Л.І.) Станція юних натуралістів

ІІ Корнієнко Світлана («Фантазія» Савінкіна Д.М.) Центр дитячо-юнацької творчості

ІІІ Басенкова Тетяна (Барладян Л.О.) СШ №9

ІІІ Білан Єлизавета (Крицька В.Н.) ЗОШ № 13

Витинанка

І Колективна робота учнів Конотопської гімназії (Тищенко І.Ф.)

Солоне тісто (панно, рельєф)

І Бойко Анна (Бойко О.В.) Підлипненська ЗОШ

ІІ Дробязко Надія (Тищенко І.Ф.) Конотопська гімназія

ІІІ Кручок Владислав (Зимовець) Конотопська дитяча художня школа

Об’ємна паперопластика

І Коновал Оля, Гребеник Софія (Крицька В.Н.) ЗОШ №13

ІІ Дубак Єлизавета (Барладян Л.О.) СШ № 9

Моделювання з фанери

І Журба Захар (Сидоренко М.О.) Підлипненська ЗОШ

ІІ Кулішов Володимир (Гайдай О.М.) ЗОШ № 11

ІІІ Гурін Назар (Гуденко С.О.) ЗОШ 14

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #Джерела Конотопщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...