• Головна
  • Конотопський центр зайнятості знайшов торік роботу для 1883 людей
08:30, 27 січня 2021 р.

Конотопський центр зайнятості знайшов торік роботу для 1883 людей

Конотопський центр зайнятості знайшов торік роботу для 1883 людей

Минулоріч, незважаючи на те, що у зв’язку з коронавірусом роботодавці заявили про заплановане масове вивільнення 8,9 тис. працівників, служба зайнятості Сумщини працевлаштувала майже 18 тисяч безробітних громадян, зокрема, Конотопський міськрайцентр зайнятості торік працевлаштував 1883 шукача роботи.

При цьому, кожен шостий працевлаштований оперативно до надання статусу безробітного, - повідомляє РДА.

- Із загальної кількості попереджених про масове вивільнення 44% становили спеціалісти держуправління й оборони; 36% у сфері охорони здоров’я та надання соціальної допомоги; 7% - працівники освіти та 4% - працівники сільського господарства.

Пандемія внесла негативні корективи у роботу служби зайнятості Сумщини. У 2020 році зменшилася кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями та центрами зайнятості, різко скоротилася також кількість вакансій у базі даних філій та центрів зайнятості. Попри кризові явища на ринку праці, нам вдалося знайти роботу для колишніх безробітних. З 18 тисяч тих, кого вдалося працевлаштувати, 28% знайшли себе у сільському господарстві, 14% - у сфері оптової та роздрібної торгівлі, ремонті; 12% - у переробній промисловості; 10% - у сфері держуправління й оборони.

За словами посадовця директора обласної служби зайнятості Володимира ПІДЛІСНОГО, фахівці служби зайнятості ретельно добирають кадри з метою їх працевлаштування на нові робочі місця з компенсацією витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування. Це, перш за все, особи, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та громадяни, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

Як відзначає Володимир ПІДЛІСНИЙ, служба зайнятості постійно працює над тим, аби безробітні отримували одноразову виплату допомоги по безробіттю та започаткували власну справу, забезпечує тимчасову зайнятість громадян, знаходить для бажаючих роботи тимчасового характеру. Найбільш поширені види громадських робіт - впорядкування місць поховання, меморіалів захисників Вітчизни, інформування населення по субсидіях, будівельні та ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери, екологічний захист навколишнього середовища, роботи із надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #вакансії #центр зайнятості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...