![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:30, 26 січня 2021 р.
На Сумщині ще у двох студентів і 6 педпрацівників виявили COVID-19
![На Сумщині ще у двох студентів і 6 педпрацівників виявили COVID-19 На Сумщині ще у двох студентів і 6 педпрацівників виявили COVID-19](/dist-assets/images/cap.jpg)
25 січня у закладах освіти Сумської області на коронавірус захворіли 2 студенти (у СумДУ та машинобудівному коледжі СумДУ), 6 педагогічних працівників. На самоізоляцію потрапили 16 осіб із числа вихованців, учнів, студентів.
Дистанційно працюють 18 закладів освіти Сумщини, - повідомляє департамент освіти і науки Сумської ОДА.
Усього за період з 1 вересня на COVID-19 хворіли 598 осіб із числа вихованців, учнів, студентів, 2 182 працівники закладів освіти, на самоізоляції перебували 26 471 особа із числа вихованців, учнів, студентів, 2 761 працівник.
Нагадаємо, через вибори в понеділок конотопські школярі навчалися дистанційно.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...