![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:20, 22 січня 2021 р.
Депутат міськради та кандидат в мери не відвідує засідання свого комітету міськради
![Депутат міськради та кандидат в мери не відвідує засідання свого ко... Депутат міськради та кандидат в мери не відвідує засідання свого комітету міськради](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні відбулось засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, на якому розглядались пропозиції претендентів- перевізників на маршрутах 1А, 3, 9, 16.
Про це розповіла на своїй фб-сторінці депутатка від ВО "Свобода" Олена Сердюк
Претендент був один і лише на маршрут №3. На решту маршрутів, на жаль, жодної пропозиції не було.
Олена Сердюк зазначила, що з 18 членів комітету присутніх було 10. Але найцікавіше те, що серед відсутніх був і кандидат на посаду міського голови м. Конотоп Сергій Завгородній. "До речі, я навіть не знала, що він є членом комітету, бо на жодному засіданні я його не бачила", - написала депутатка.
![Депутат міськради та кандидат в мери не відвідує засідання..., фото-1 Депутат міськради та кандидат в мери не відвідує засідання свого комітету міськради, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...