![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
12:18, 22 січня 2021 р.
У Конотопі відзначили День Соборності України
![У Конотопі відзначили День Соборності України У Конотопі відзначили День Соборності України](/dist-assets/images/cap.jpg)
22 січня у Конотопі відбулось урочисте покладання квітів з нагоди державного свята – Дня Соборності України до пам’ятника Т.Г.Шевченку та «Пантеону національної пам`яті».
Про це повідомляють в Конотопській міській раді.
Від міської влади на заході була присутня керуюча справами виконкому міської ради Любов Дубовик та т.в.о. першого заступника міського голови Світлана Самсоненко, від районної влади – керівник апарату Конотопської районної державної адміністрації Віктор Забіяка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...