![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:00, 22 січня 2021 р.
На Сумщині селяни викрали спиляні лісівниками дерева
![На Сумщині селяни викрали спиляні лісівниками дерева На Сумщині селяни викрали спиляні лісівниками дерева](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вночі двоє жителів Охтирського району викрали з лісосмуги, спиляні працівниками лісового господарства дерева. Але по дорозі додому з вантажем їх зупинили працівники поліції.
Під час патрулювання села Катанське працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль ЛУАЗ, під керуванням 27-річного чоловіка, в автомобілі та на причепі якого було близько двох кубічних метрів деревини. В ході перевірки документів, виявилось, що ані водій, ані його пасажир не мають відповідних дозвільних документів на дерево.
Транспортний засіб із вантажем поміщено на спеціальний майданчик поліції.За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», у рамках якого встановлюються всі обставини вчинення правопорушення. Слідство триває.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...