• Головна
  • Німецькі інвестори пропонують зайнятися переробкою відходів Сумщини
12:00, 22 січня 2021 р.

Німецькі інвестори пропонують зайнятися переробкою відходів Сумщини

Німецькі інвестори пропонують зайнятися переробкою відходів Сумщини

По це повідомляє прес-служба Сумської облдержадміністрації.

Голова облдержадміністрації Василь ХОМА провів зус­тріч із пред­став­ни­ка­ми ТОВ «Ні­мець­ко-Ук­ра­їнсь­ке під­при­ємс­тво «Braun Industrial Technology», які пре­зен­ту­ва­ли свою про­по­зи­ці­ю що­до ін­весту­ван­ня в сис­те­му по­вод­ження з від­хо­да­ми в громадах Сумщини, а са­ме – ство­рен­ня спіль­них під­при­ємс­тв для бу­дів­ниц­тва і екс­плу­ата­ції за­во­дів з пе­ре­роб­ки від­хо­дів

Інвестиційна програма передбачає впровадження німецького досвіду і сучасних технологій в систему поводження з муніципальними відходами. У хо­ді зус­трі­чі бу­ло об­го­во­ре­но мож­ли­вість на­ла­год­ження спів­пра­ці з керівниками місцевих органів самоврядування у цьому напрямку.

«Безумовно, важ­ли­ве зав­дання на сьогод­ні має мак­си­маль­не сор­ту­ван­ня сміття з по­даль­шою його вто­рин­ною пе­ре­роб­кою та мі­ні­маль­не за­хо­ро­нен­ня від­хо­дів»,  – зауважив Василь Хома під час зустрічі.

Для фінансування спільного проекту передбачено цільовий бюджет, що наповнюватиметься дольовими внесками учасників. Обсяг інвестування з боку німецького партнера складатиме 70%, а доля інвестування від громад – 30%.

«Створення сучасного підприємства з переробки місцевих відходів за технологіями, що повністю відповідають вимогам екологічних директив Європейського Союзу та України, дозволить поліпшити екологічну ситуацію у територіальних громадах, підвищити рівень економічної та енергетичної незалежності громад, забезпечити додаткові надходження в бюджети громад та створити 48 нових робочих місць», – розповів представник німецької компанії Braun Industrial Technology (BIT GmbH) Ігор ТРУШЕНКО.

Як запевнив голова облдержадміністрації Василь Хома, пропозицію  ретельно вивчать найближчим часом і запросять інвесторів презентувати її під час зустрічі з головами територіальних громад.

Довідково. Програма була розроблена винятково для територіальних громад України і передбачає побудову заводів, які приймають та переробляють весь обсяг відходів громади, в тому числі відходи, що біологічно розкладаються, а саме: харчові та кулінарні відходи, що утворюються в домогосподарствах, на підприємствах громадського харчування, роздрібної торгівлі та переробки харчових продуктів; папір, деревина, текстиль, шкіра; активний мул очисних споруд побутових і промислових стічних вод; садові та паркові відходи; медичні та ветеринарні відходи; сільськогосподарські відходи; відходи лісової і деревообробної промисловості.

Відомо, що компанія «BIT GmbH» реалізувала понад 350 проектів у галузі традиційної та альтернативної енергетики, як авторизований партнер компаній «Siemens AG» та «EnBW AG» (Німеччина), йдеться в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переробка сміття #Німеччина #Сумщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...