![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
12:30, 21 січня 2021 р.
На конотопських школярів чекають зміни в меню
![На конотопських школярів чекають зміни в меню На конотопських школярів чекають зміни в меню](/dist-assets/images/cap.jpg)
ВУкраїнірозробилиновийпорядокорганізаціїхарчуваннядітейузакладахосвітитаудитячихзакладахоздоровленнятавідпочинку. ПроцеповідомилиуМіністерствіохорониздоров'я.
Тож управління освіти конотопської міськради працює над удосконаленням системи організації харчування у закладах освіти міста, підлаштовуючись під законодавчо-нормативні зміни.
Упроектіпропонуютьзаборонитидозакупівлі, реалізаціїтапропонуваннядітямтехнологічнообробленихм'яснихтарибнихстрав (ковбас, сосисок, замороженихнапівфабрикатівтощо), солодкихгазованихнапоїв, енергетичнихнапоїтабудь-якихіншихнапоївізвмістомдоданихцукрів. Обмежуєтьсядобовакількістьсолі, цукру, борошнянихтакондитерськихвиробів, жирів;
ПроектуючиданінововведенняназакладиосвітимістаКонотопаможназробитивисновок: протягом 2021 рокубудутьвнесенізмінивменюзакладівзагальноїсередньоїосвіти, будезміненоасортиментбуфетноїпродукціїзакладів, запланованопоновленняматеріально-технічноїбазизакладів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...