![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:00, 15 січня 2021 р.
Юні конотопські співачки отримали декілька перемог на всеукраїнських та міжнародних конкурсах
![Юні конотопські співачки отримали декілька перемог на всеукраїнськи... Юні конотопські співачки отримали декілька перемог на всеукраїнських та міжнародних конкурсах](/dist-assets/images/cap.jpg)
Про нещодавні творчі перемоги учнів Конотопської дитячої музичної школи №1 було повідомлено на фб-сторінці закладу.
На ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва з міжнародною участю «Осіння палітра талантів» (м. Умань) – в номінації «Вокальне мистецтво» Валерія Омельченко отримала диплом лауреата ПЕРШОГО ступеня (викладач Тетяна Цимбал).
На Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «SOLOVIOV ART» (м. Київ) в номінації «Естрадний вокал» Серафима Кожевнікова отримала диплом лауреата ДРУГОЇ премії, Олена Шевченко отримала диплом лауреата ДРУГОЇ премії (викладач Наталія Карпенко-Вергуляс), Софія Вергуляс отримала диплом лауреата ДРУГОЇ премії (викладач Тетяна Цимбал).
На обласному музичному-фестивалі конкурсі молодих виконавців імені Андрія Розумовського (м. Батурин) – в номінації «Академічний спів» Серафима Кожевнікова отримала ДРУГЕ місце, Олена Шевченко отримала ТРЕТЄ місце (викладач Наталія Карпенко-Вергуляс).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...