![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:00, 14 січня 2021 р.
Конотопські школярі підготували фотовиставку до Дня Соборності
![Конотопські школярі підготували фотовиставку до Дня Соборності Конотопські школярі підготували фотовиставку до Дня Соборності](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Конотопській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №10 підготували фотовиставку "Україна - це ми!"
Виставку приурочено до Дня Соборності України.
Світлини з виставки опубліковано на фб-сторінці школи.
"22 січня щорічно ми святкуємо День Соборності України,одне з найважливіших державних свят,роль якого в історії країни важко переоцінити. День Соборності України символізує єдність земель українських і підкреслює,що ми всі - це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити. Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу - Дня Соборності України від шкільної родини Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст №10!", - йдеться в дописі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...