• Головна
  • У Конотопі створять молодіжну раду
08:00, 29 грудня 2020 р.

У Конотопі створять молодіжну раду

У Конотопі створять молодіжну раду

Протягом останнього часу до відділу міської ради у справах молоді та спорту надійшло ряд звернень від молоді щодо необхідності створення міської молодіжної ради. До того ж в області вже створено обласну молодіжну раду при Сумській обласній Державній адміністрації.

Тож, підтримуючи ініціативу молоді почався процес створення міської молодіжної ради при Конотопській міській раді.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» першим кроком до створення міської молодіжної ради є створення ініціативної групи, персональний склад якої затверджується рішенням сесії Конотопсьокї міської ради.
Функції ініціативної групи полягають в здійсненні організаційних моментів, а саме: збирання та перевірка заявок претендентів до включення в склад ради, публікація оголошень, планування установчих зборів, тощо.

Для тих, хто бажає увійти до складу ініціативної групи, пропонують до 11.01.2021 подати заявку, заповнивши анкету за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdbpz33yc76scblk…/viewform… або надіслати на електронну адресу відділу міської ради у справах молоді та спорту [email protected] заявку в довільній формі в якій зазначити: П.І.Б.; дату народження; місце проживання; адресу ел. пошти; Ваш контактний номер телефону; яку організацію, установу, заклад Ви представляєте; П.І.Б. та номер телефону контактної особи, яка може підтвердити вашу причетність до вказаної організації, установи, закладу; опишіть стисло мотивацію увійти до складу ініціативної групи; надайте посилання на Ваш профіль у соціальних мережах (за наявності).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#молодіжна рада #міськрада #Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...