14:46, 28 листопада 2020 р.

Злочин Голодоморів

Злочин Голодоморів
  • Злочин Голодоморів настільки жахливий, що наша свідомість часто відмовляється сприймати його. 

Але єдиний спосіб запобігти новим злочинам — говорити про них і знати їх причини та наслідки. 

Україна — країна зі штучно зміненим складом населення. Українців знищували фізично і духовно. Українці мають право на свою державу, яка була би їх прихистком, їх захистом, їх фортецею. І гарантією того, що цей жах не повториться. 

Ми маємо абсолютне історичне, моральне та політичне право будувати тут саме українську національну державу, ігноруючи усіх окупантів та їх нащадків. Як євреї в Ізраїлі. 

Сталін — мерзотник і злочинець, рівних якому мало у світовій історії. Але зводити все до «сталінського режиму» — це благенька спроба прикрити суть злочину. Ніби до Сталіна і одразу після нього все було добре, лише з ним от якась аномалія вийшла. 

Голодомори — це ключовий елемент геноциду української нації, який вчиняв московський імперіалізм. 

Знищення української еліти у 1930-х та повальна русифікація 1970-х — це логічне продовження Валуєвського циркуляру та Емського указу. Голодомор — це продовження закріпачення українського селянства. Криваве придушення українського повстанського руху у 1920-х — це продовження Батуринської різанини. 

Геноцид влаштувала Москва, щоб навіки упокорити Україну. 

Комуністи — зло. У тому числі сучасні культур-марксисти. Як і їх попередникам, плювати їм на просту людину. Ними рухає лише ненависть. Будь-який комунізм будь-де і будь-коли закінчувався геноцидом і концтаборами. Не розуміти цього — значить бути ідіотом або маніяком. 

Не сподівайтесь на закордонних партнерів. Якщо програємо — на допомогу ніхто не прийде. Як ніхто не прийшов у 1933. Ще й зерно куплять по хорошій ціні. 

Не вірте жодному слову ворога. Який би новий «комунізм» для задурманення мізків своїх жертв він би не придумав. Поки існує ця мерзотна імперія — ми загрожені. 

Коли у вас забирають свободу, гідність, країну, майно, їжу, зброю — стріляйте у тих, хто намагається це зробити. 

І пам’ятайте — попри все, ми вижили. Ми є. І значить все в наших руках. 

Згадаймо сьогодні наших мертвих. Заради живих і майбутніх поколінь.

Артем Семеніхін, міський голова Конотопа. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Голодомор #Сталінські репресії #Артем Семеніхін #Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...