![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:20, 20 листопада 2020 р.
У Конотопі взяли під варту жінку-наркодилерку
![У Конотопі взяли під варту жінку-наркодилерку У Конотопі взяли під варту жінку-наркодилерку](/dist-assets/images/cap.jpg)
За клопотанням Конотопської місцевої прокуратури 40-річній підозрюваній в незаконному обігу психотропних речовин обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Встановлено, що підозрювана в жовтні 2019 року була засуджена за зберігання наркотичних засобів. Попри те, що жінка мала не зняту та не погашену судимість, вона продовжила протиправні дії в сфері незаконного обігу заборонених речовин. Зокрема у вересні 2020 року співробітниками поліції задокументовано факт продажу підозрюваною психотропної речовини амфетамін відповідній особі в м. Конотоп.
Дії підозрюваної кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання та збут психотропних речовин) КК України. За скоєне їй загрожує до 10 років позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...