• Головна
  • У Конотопі відзначили міжнародний день енергозбереження
09:00, 18 листопада 2020 р.

У Конотопі відзначили міжнародний день енергозбереження

У Конотопі відзначили міжнародний день енергозбереження

Протягом минулого тижня, в закладах освіти та культури міста, проходили різноманітні заходи до Міжнародного дня енергозбереження.

Основна мета свята – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку поновлюваних джерел енергії, - пояснюють в управлінні економіки міськради.

Зокрема, в бібліотечних закладах міста функціонували книжкові виставки «Час берегти енергію» та «Енергозбереження – крок до майбутнього», в ДМШ №1 проведено серед учнів тематичний урок «Бережи енергію. Збережи Україну», серед працівників ДМШ №2 проведено відео конференцію «Раціональне використання енергоресурсів задля нашого майбутнього».

Заклади освіти також долучилися до святкування. В школах громади проводились виховні години «Збереження енергії - справа кожного», «Енергозбереження в побуті», квести «Знайди енергію», круглі столи «Споживаймо енергію розумно!», презентувалися книжкові виставки, виставки малюнків.

У Конотопській станції юних техніків вихованці гуртків «Операторів колективної радіостанції» та «Електронна автоматика» виготовили сонячний колектор, який допомагає нагрівати повітря та підвищувати температуру в приміщенні.
До міжнародного дня енергозбереження у Конотопській станції юних натуралістів, на виконання завдань міської програми енергоефективності, за підтримки управління економіки Конотопської міської ради, з метою популяризації екологічного способу життя у напрямку поширення практики компостування, створено демонстраційний макет компостера.

У Конотопській СШ №2 енергокомандою «ГЕФІАС» проведено для учнів презентаційний меседж «Енергозбереження у побуті», продемонстровані прилади для визначення енергоефективності приміщень, модель «розумного будинку» та сонячної батареї.

В закладах дошкільної освіти проводились творчі, рольові тематичні заняття та бесіди на тему енергозбереження: «Бережливе ставлення до енергоресурсів», «Обережно! Електроприлади!», «Обігріємо наш дім». Переглядали мультфільми «Енергозбереження», «Лічильник в гостях у дітей», «Добре світло» тощо. Зі старшими дошкільнятами виготовлялись плакати на енергозберігаючу тематику, проводились вікторини, організовувались виставки малюнків. Також, розроблялись пам’ятки енергозбереження для батьків.

Жвавий інтерес до проблеми енергозбереження проявили, як діти, так і дорослі, під час проведення заходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#енергозбереження #Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...