У Конотопі пройшли змагання з настільного тенісу

У Конотопі пройшли змагання з настільного тенісу, Анатолій Кияшко

У спортивному залі КФК СумДУ проведено Кубок міста з настільного тенісу серед студентів ЗПФО та учнів ДПТНЗ.

Змагання були організовані на виконання програми «Підтримки фізкультурно-спортивних заходів різного рівня та спортивних закладів міста Конотоп на 2020 рік» відділом міської ради у справах молоді та спорту.

У змаганнях приймали участь такі навчальні заклади: КФК СумДУ,КФМК, ДПТНЗ «Конотопське ВПУ», ДПТНЗ «Конотопське ТУ» та ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей». Змагання були особисто-командні серед юнаків та дівчат.

У Конотопі пройшли змагання з настільного тенісу, фото-1 У Конотопі пройшли змагання з настільного тенісу, фото-2 У Конотопі пройшли змагання з настільного тенісу, фото-3 У Конотопі пройшли змагання з настільного тенісу, фото-4 У Конотопі пройшли змагання з настільного тенісу, фото-5 У Конотопі пройшли змагання з настільного тенісу, фото-6 У Конотопі пройшли змагання з настільного тенісу, фото-7

Так серед команд дівчат 3 місце посіла команда Конотопського фахового медичного коледжу, 2-е місце ДПТН «Конотопське ТУ» а перемогу здобули дівчата з ДПТНЗ «Конотопське ВПУ». У особистому заліку – 3е місце посіла учениця ДПТН «Конотопське ТУ» Гребеник Ангеліна, другою стала студентка КФМК –Шершак Неля, а перемогу здобула учениця ДПТНЗ «Конотопське ВПУ» Захарченко Надія.

Серед команд хлопців 3 місце посіла команда ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей», 2е стали хлопці з ДПТНЗ «Конотопське ВПУ» а перемогу посіли студенти Класичного фахового коледжу Сум ДУ. У особистому заліку 3 місце посів Кухта Олександр учень ДПТНЗ «Конотопське ВПУ», другим став Куштименко Євген студент КФМК, перемогу здобув Батюк Дмитро

настільний теніс Конотоп Кубок міста
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі