• Головна
  • Як обрати кредитора, щоб отримати гроші під заставу нерухомості?
Новини компаній
11:01, 30 жовтня 2020 р.

Як обрати кредитора, щоб отримати гроші під заставу нерухомості?

Новини компаній

В умовах кризи багато фінансових компаній ретельніше перевіряють своїх клієнтів, адже відсоток неповернення кредитних коштів зростає. Тому дуже часто позичальникам доводиться віддавати своє майно в заставу, щоб отримати гроші на необхідні витрати. У свою чергу, це призводить до появи на ринку аферистів, які заманюють людей привабливими умовами і під виглядом приватного кредиту намагаються привласнити їхнє житло. На що варто звертати увагу при виборі фінансової організації, що надає гроші під заставу нерухомості?

Як обрати кредитора, щоб отримати гроші під заставу нерухомості?, фото-1

Чому люди вибирають кредит під заставу нерухомості

Необхідність у великій сумі може виникнути у людини в будь-який момент. Кредит під заставу нерухомості - для багатьох українців оптимальне рішення фінансової ситуації, коли потрібна значна сума на великий термін. Головна перевага цього кредитного продукту полягає в низькій процентній ставці. У позичальника з'являється більше шансів на схвалення позики, адже банк отримує гарантію повернення своїх грошей і може в будь-який момент продати нерухомість. Надавши всі необхідні документи, клієнт може розраховувати на солідну суму позики.

На що звертати увагу при виборі кредитної компанії?

До вибору кредитора варто підійти відповідально, адже будь-яка помилка або банальна неуважність можуть зіграти з вами злий жарт. Так, кредитні фахівці рекомендують враховувати наступні фактори:

  • репутація кредитора на ринку - відправний пункт, з якого варто починати співпрацю. Ви ж не хочете потрапити на шахраїв і залишитися на вулиці, а потім проходити через терни судових розглядів. Зазвичай у надійного кредитора повинні бути у відкритому доступі всі правовстановлюючі документи на діяльність. При цьому не має значення, скільки років компанія працює на ринку.
  • умови кредитування. Перевіряйте все: розмір процентної ставки і її стабільність на час дії договору (часто кредитори залучають людей низькою ставкою, яку після кількох платежів збільшують); список документів для оформлення угоди; можливість дострокового погашення позики; наявність реструктуризації або відстрочення платежів в певних ситуаціях у позичальника і т.д.
  • додаткові зобов'язання по кредиту. Якщо зустрінете вимога платити комісію за обслуговування рахунку або купувати страховку, краще відмовтеся від такого вибору. Краще, щоб в договорі не було ніяких додаткових платежів.

Чому варто вибрати Royal Standard Group?

Фінансова компанія запропонувала своїм клієнтам унікальний фінансовий продукт, який дає їм можливість реалізовувати великі і маленькі плани: розвивати бізнес, відправитися в подорож, придбати житло, автомобіль, пройти курс лікування, вкласти гроші в ефективні інвестиційні проекти або вирішити поточні побутові питання.

Royal Standard Group - надійний фінансовий партнер, який видає гроші під заставу нерухомості тисячам українцям на прозорих і вигідних умовах:

  • максимальна кредитна сума - до 1 500 000 грн;
  • мінімальна ставка - 36% у рік;
  • термін погашення кредиту: від 61 дня до 10 років;
  • мінімальні вимоги до застави і позичальнику;
  • можливість отримати гроші із зіпсованою історією і без довідки про доходи.

У компанії отримати гроші під заставу нерухомості можна протягом доби, без додаткових платежів та попередньої оплати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...