• Головна
  • Суд виправдав силовиків, обвинувачених у пресуванні майданівців у Сумах
16:00, 8 жовтня 2020 р.

Суд виправдав силовиків, обвинувачених у пресуванні майданівців у Сумах

Суд виправдав силовиків, обвинувачених у пресуванні майданівців у Сумах

7 жовтня Білопільським районним судом Сумської області ухвалено виправдувальний вирок стосовно колишніх прокурора прокуратури м. Сум Євгена Ставицького і слідчої слідчого відділу Сумського МВ УМВС України в Сумській області Аліни Падалки, обвинувачених за частиною 2 статті 372 Кримінального кодексу України.

Суд дійшов висновку, що належних і допустимих доказів на підтвердження винуватості обвинувачених С. та П.  у вчинені інкримінованого їм злочину стороною обвинувачення не надано, - пише видання "SumyToday".

Зважаючи на вищевикладене, суд ухвалив:

- Євгена Ставицького визнати невинуватим у пред’явленому обвинуваченні за частиною  2 статті 372 КК України та виправдати у зв’язку з недоведеністю його винуватості у вчиненні зазначеного злочину;

- Аліну Падалку визнати невинуватою у пред’явленому обвинуваченні за частиною  2 статті 372 КК України та виправдати у зв’язку з недоведеністю її винуватості у вчиненні зазначеного злочину.

Нагадаємо: колишній прокурор прокуратури Євген Ставицький обвинувачувався в тому, що своїми умисними діями, які полягали в притягненні 27 січня 2014 року завідомо невинуватих Т.О., Т.Ю. і 28 січня 2014 року завідомо невинуватого К. до кримінальної відповідальності, поєднане з обвинуваченням у вчиненні тяжкого злочину, а також поєднане з іншою фальсифікацією, вчинив злочин, передбачений ч. 2 ст. 372 КК України.

Колишня слідча слідчого відділу Сумського МВ УМВС України в Сумській області Аліна Падалка у тому, що своїми умисними діями, які полягали у притягненні 27 січня 2014 року завідомо невинного Т. до кримінальної відповідальності, поєднане з обвинуваченням у вчиненні тяжкого злочину, а також поєднане з іншою фальсифікацією, вчинила злочин, передбачений частиною 2 статті 372 Кримінального кодексу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #майдан #Суми #силовики
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...