![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:26, 30 вересня 2020 р.
Військовий оркестр Конотопської 58-ї ОМПБр відзначає свій день народження
![Військовий оркестр Конотопської 58-ї ОМПБр відзначає свій день наро... Військовий оркестр Конотопської 58-ї ОМПБр відзначає свій день народження](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 30 вересня свій день народження відзначає військовий оркестр нашої 58-ї бригади.
Про це повідомляється на фб-сторінці військової частини.
4 роки тому молодий та амбітний випускник Львівської академії Сухопутних військ Збройних сил України імені гетьмана Петра Сагайдачного військовий диригент лейтенант Євгеній Батура зібрав потужний колектив однодумців, щиро закоханих у мистецтво. Від дня заснування, наш оркестр стрімко розвивається та зростає у професійному відношенні.
Наразі в репертуарі оркестру нараховується близько 40 інструментальних композицій, серед яких - найкращі зразки української та світової музичної спадщини. Наш військовий оркестр знають і люблять не лише в бригаді, а і поза її межами, адже виступи професійних музикантів неодноразово прикрашали важливі національно-патріотичні та великі культурно-мистецькі заходи на Сумщині, Чернігівщині, Полтавщині, Київщині, Луганщині та Донеччині!
"Бажаємо нашому оркестру не зупинятися на досягнутому, а всім його талановитим учасникам на чолі з капітаном Євгенієм Батурою - наснаги на нові звершення, творчого натхнення, міцного здоров'я та благополуччя! Разом до перемоги!!!"- йдеться в дописі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...