Сергій Завгородній та Іван Огрохін є одними з найбільших прогульників сесій Конотопської міськради

Сергій Завгородній та Іван Огрохін є одними з найбільших прогульників сесій Конотопської міськради, Анатолій Кияшко

Міський голова Конотопа Артем Семеніхін оприлюднив офіційну інформацію про відвідуваність депутатами сесій міської ради.

"Виборчі перегони заходять в гарячу фазу. Надаю інформацію громаді Конотопа про роботу всього депутатського корпусу. Хто і як працював - робіть висновки" - прокоментував він ситуацію з неявкою деяких депутатів на сесії.

Сергій Завгородній та Іван Огрохін є одними з найбільших прогульників сесій Конотопської міськради, фото-1 Сергій Завгородній та Іван Огрохін є одними з найбільших прогульників сесій Конотопської міськради, фото-2

Як бачимо із статистики, одними із найбільших прогульників є кандидати в мери Конотопа: Іван Огрохін, Сергій Завгородній та Інна Пащенко.

Сергій Завгородній та Іван Огрохін пропустили по 41 сесії зі 100 засідань. Інна Пащенко була відсутня "лише" на 25 засіданнях.

Тож можна зробити певні висновки про те, хто як дбав і дбає про громаду Конотопа.

Сергій Завгородній та Іван Огрохін є одними з найбільших прогульників сесій Конотопської міськради, фото-3 Сергій Завгородній та Іван Огрохін є одними з найбільших прогульників сесій Конотопської міськради, фото-4 Сергій Завгородній та Іван Огрохін є одними з найбільших прогульників сесій Конотопської міськради, фото-5 Сергій Завгородній та Іван Огрохін є одними з найбільших прогульників сесій Конотопської міськради, фото-6 Сергій Завгородній та Іван Огрохін є одними з найбільших прогульників сесій Конотопської міськради, фото-7 Сергій Завгородній та Іван Огрохін є одними з найбільших прогульників сесій Конотопської міськради, фото-8

Дивіться також наше опитування: За кого голосуватимуть конотопці на виборах мера міста?

Сесії явка Семеніхін Конотоп
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі