• Головна
  • Почалося громадське обговорення щодо перейменування вулиці 6-го Вересня на вулицю Героїв Чорнобиля
17:00, 21 вересня 2020 р.

Почалося громадське обговорення щодо перейменування вулиці 6-го Вересня на вулицю Героїв Чорнобиля

Почалося громадське обговорення щодо перейменування вулиці 6-го Вересня на вулицю Героїв Чорнобиля

До виконавчого комітету Конотопської міської ради надійшов лист від ГО «Конотопської міськрайонної у Сумській області організації інвалідів та ветеранів ВГОІ «Союз Чорнобиль України» з пропозицією перейменувати вулицю 6-го Вересня на вулицю Героїв Чорнобиля.

Відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» в період з 21.09.2020 до 22.10.2020 року проводиться громадське обговорення з даного питання.

Пропозиції (зауваження) просять надсилати в письмовій формі на адресу: м.Конотоп, пр.Миру,8 або на ел.адресу: [email protected] до 22.10.2020 на усні питання звертатись за телефоном 6 63 42.

Свої зауваження та пропозиції з питання перейменування даної вулиці можуть надавати мешканці, які проживають на ній або мають у власності об’єкти нерухомого майна.

Справа з перейменуванням вулиці зрушила з місця після зустрічі представників чорнобильської організації з мером Артемом Семеніхіним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#6 вересня #Героїв Чорнобиля #вулиці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...