![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:17, 21 вересня 2020 р.
АТОвцю з Конотопа виділили 200 тисяч грн на придбання житла
![АТОвцю з Конотопа виділили 200 тисяч грн на придбання житла АТОвцю з Конотопа виділили 200 тисяч грн на придбання житла](/dist-assets/images/cap.jpg)
21 вересня 2020 року відбулося засідання комісії по розгляду заяв про виплату грошової компенсації на придбання житла.
За результатами розгляду прийнято рішення про виплату матеріальної допомоги на придбання житла у розмірі 200 тисяч гривень 1 учаснику бойових дій, постраждалому під час безпосередньої участі в АТО.
Матеріальна допомога надається за кошти міського бюджету в рамках міської комплексної програми підтримки та соціального захисту учасників АТО, ООС та членів їх сімей на 2019-2021 роки.
Всього з початку року прийнято рішення про виплату матеріальної допомоги на придбання житла 3 постраждалим під час безпосередньої участі в АТО учасникам бойових дій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...