Новини компаній
09:00, 18 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Дизайн інтер'єру Чернівці

Новини компаній
Дизайн інтер'єру Чернівці

Дизайн інтер'єру Чернівці - багато клієнтів приходячи в студію Романа Москаленко з бажанням придбати елітний дизайн проект, який включає в себе професіоналізм, стильне сприйняття і ексклюзивність. Ці три складові є запорукою успішного інтер'єрного дизайну, який буде актуальним протягом тривалого періоду часу.

Крім функціональної частини, клієнта все більше цікавить художня, естетична сторона дизайн проекту. Адже приємно, якщо тебе оточує вишуканий, стильний інтер'єр, який не має аналогів, та про який будуть із захопленням говорити друзі і знайомі.

Дизайн інтер'єру, Дизайн-студія Романа Москаленко

Дизайн інтер'єру, Дизайн-студія Романа Москаленко

Дизайн будинку в Чернівцях

  • Працюючи з інтер'єрами приватних будинків ми робимо їх дизайн в різних стильових напрямках. Ми поєднуємо всі технологічні можливості, які застосовуються в області дизайну і творів сучасного мистецтва, з'єднуємо різні стильові напрямки - створюємо стильні інтер'єри преміум класу.
  • Ми цінуємо наших клієнтів і намагаємося створити з ними довірливі відносини, для цього ми використовуємо індивідуальний підхід, який дозволяє передати в інтер'єрній композиції стиль життя господаря будинку або квартири, риси його характеру, їх емоційною складову.
  • Працюючи з клієнтом, ми враховуємо його побажання і намагаємося перш за все доопрацювати і реалізувати його ідею, і його бачення дизайну інтер'єру. При цьому доповнити його так, щоб в результаті ми отримали ексклюзивну і високохудожню інтер'єрну композицію з урахуванням певного стилю або сюжетного напрямку.

Змішуючи різні стилі, ми часто створюємо нові унікальні інтер'єрні композиції, які стають еталоном і зразком для інших компаній. Фахівці нашої дизайн студії професійно володіють рідкісними техніками і технологіями, які розроблені в стінах студії. У портфоліо, яке Ви знайдете на сторінках нашого сайту, можна подивитися частину виконаних нами проектів.

Для того щоб домогтися ексклюзивності та унікальності, ми багато уваги приділяємо декоративним елементам що використовуються в інтер'єрі. Вони як правило завжди унікальні і розробляються під стиль оформлення інтер'єру будинку або квартири. Також ми вважаємо за краще використовувати самі передові техніки і технології, використання таких інновацій дозволяє отримати неординарний, стильний результат.

Сучасний дизайн квартир в Чернівцях

  • Розробляючи дизайн інтер'єру квартир, в переважній більшості при їх оформленні ми працюємо в сучасних стилях. Після роботи над зонуванням інтерьтеру і розстановкою меблів, велике значення має декор і всілякі техніки декорування інтер'єру.
  • Наші майстри можуть запропонувати дивовижні за способом виготовлення і деталізації мозаїчні панно, ми володіємо унікальними технологіями виготовлення скульптур з допомогою металокаркасу і технікою лайфкастинг, також застосовуємо художній розпис стін, виготовляємо унікальний декор і меблі із застосуванням технології обвугленого дерева.

У нашому штаті є фахівці, які займаються створенням всіляких світлових інсталяцій і елементів аквадизайну. Стильним акцентом інтер'єрної композиції можуть стати барельєфи і горельєфи, фонтани і кімнатні водоспади.

Дизайн студія Романа Москаленка - ми спеціалізуємося тільки на якісному дизайні і інтер'єрах преміум класу. Крім проектних робіт і розробки дизайн проекту, наші декоратори виготовляють весь необхідний інтер'єрний декор і твори сучасного мистецтва для декорування та комплектації дизайну інтер'єру. Більше інформації про різновиди інтер'єрів, можна побачити у нас на сайті в розділі - дизайн інтер'єру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дизайн інтер'єру чернівці #дизайн-студія Чернівці #студія Романа Москаленко #дизайн вітальні #дизайн інтер'єру #дизайн квартири чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...