![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:00, 21 вересня 2020 р.
Конотопські полісмени вилучили у чоловіка згорток з канабісом
![Конотопські полісмени вилучили у чоловіка згорток з канабісом Конотопські полісмени вилучили у чоловіка згорток з канабісом](/dist-assets/images/cap.jpg)
У рамках проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак» наприкінці минулого тижня правоохоронці Сумщини виявили та вилучали з незаконного обігу наркотичні засоби.
У Конотопі співробітники поліції вилучили у 34-річного чоловіка згорток, у якому знаходилось 5 грамів канабісу, - повідомляє відділ комунікації поліції Сумщини.
Також по вулиці Нижньохолодногірській у Сумах під час поверхневого огляду в 30-річного чоловіка працівники поліції виявили зіп-пакет із порошкоподібною речовиною, зовні схожою на наркотичну.
У ході обшуку за місцем мешкання 20-річного сумчанина поліцейські знайшли 10 грамів марихуани та медичний шприц з прозорою рідиною, схожою на наркотичну.
800 грамів марихуани та саморобний пристрій для її вживання виявили правоохоронці під час проведення обшуку за місцем мешкання 65-річного жителя Недригайлівського району. Крім цього, з його присадибної ділянки було вилучено 11 рослин коноплі. Сам чоловік пояснює, що вирощував їх для власного вжитку, адже вживає марихуану близько 50 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...