![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
15:07, 16 вересня 2020 р.
У Конотопській міській бібліотеці - 88 нових надходжень
![У Конотопській міській бібліотеці - 88 нових надходжень У Конотопській міській бібліотеці - 88 нових надходжень](/dist-assets/images/cap.jpg)
15 вересня 2020 року в Конотопській центральній міській бібліотеці імені С. І. Пономарьова проведений День нових надходжень «І знову нова книга», мета якого – ознайомити користувачів із новинками літератури,що отримала книгозбірня.
Про це інформує відділ культури міськради.
Протягом всього дня користувачі бібліотеки знайомилися з книжковими виставками нових надходжень. До книгозбірні надійшло 88 примірників книжкових видань. Це й сучасна українська художня та галузева література, програмова та пізнавальна література для юнацтва, це і зарубіжні світові бестселлери, видання в стилі фентезі та монографії на актуальну історичну тематику.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...