![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:20, 15 вересня 2020 р.
У мешканця Конотопщини ледь не згорів автомобіль
![У мешканця Конотопщини ледь не згорів автомобіль У мешканця Конотопщини ледь не згорів автомобіль](/dist-assets/images/cap.jpg)
14 вересня о 12:49 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про загоряння легкового автомобіля «Renault Scenic» по вул. Центральній у с. Сахни Конотопського району.
Про це повідомляє Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
За попередніми даними, водій приїхав на транспортному засобі до дому, припаркував його та пішов займатись своїми справами. Через деякий час він виявив задимлення, що виходило з моторного відсіку. За допомогою наявного вогнегасника власник намагався самостійно приборкати пожежу. Зрозумівши, що це йому не під силу, він звернувся за допомогою до рятувальників.
О 13:03 пожежу локалізували, о 13:09 – ліквідували.
Внаслідок пожежі пошкоджено моторний відсік та салон автомобіля.
Попередня причина пожежі – коротке замикання електромережі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...