• Головна
  • Музейні вітрини та інтерактивна панель: реалізація проектів-переможців ініціативи «Громадський бюджет м.Конотоп»
08:30, 15 вересня 2020 р.

Музейні вітрини та інтерактивна панель: реалізація проектів-переможців ініціативи «Громадський бюджет м.Конотоп»

Музейні вітрини та інтерактивна панель: реалізація проектів-переможців ініціативи «Громадський бюджет м.Конотоп»

Триває реалізація проектів-переможців ініціативи «Громадський бюджет м.Конотоп». На сьогодні чотири з шести проектів громадського бюджету знаходяться на фінальній стадії впровадження.

Про це інформує управління економіки Конотопської міської ради.

У рамках проекту «Інтерактивна панель для Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського» (автор Віта Панюта) вже встановлено інтерактивну панель у краєзнавчому музеї, здійснюється розробка нової екскурсійно-лекційної програми з використанням інтерактивного обладнання.

Музейні вітрини та інтерактивна панель: реалізація проектів-переможців ініціативи «Громадський бюджет м.Конотоп», фото-1

Придбано вітрини та стенди, здійснено підбір експонатів за проектом «Створення музею історії фізичної культури і спорту в місті Конотоп Сумської області» (автор Віктор Сидоренко). Тривають роботи з оздоблення приміщення.

За проектом «Улаштування дитячого стоматологічного кабінету у стоматологічній поліклініці» (автор Ольга Шило) встановлено дитячу стоматологічну установку, триває облаштування кабінету.

Музейні вітрини та інтерактивна панель: реалізація проектів-переможців ініціативи «Громадський бюджет м.Конотоп», фото-2

Встановлено відеокамери та здійснюється налаштування обладнання у рамках проекту «Встановлення системи відео нагляду за територією свердловини с.КВРЗ (кінцева зупинка трамваю №3)» (автор Олена Луговська). 

Музейні вітрини та інтерактивна панель: реалізація проектів-переможців ініціативи «Громадський бюджет м.Конотоп», фото-3

Здійснюється виготовлення проектно-кошторисної документації за проектами «Улаштування зони відпочинку та дитячого майданчику» (автор Юлія Криворук), «Встановлення дитячого майданчика по 5 провулку вул.Дарвіна» (автор Тетяна Книш).

Довідково: Громадський бюджет – це демократичний процес, що дає можливість для жителів активно брати участь у розподілі коштів бюджету, шляхом подання відповідних проектів та проведення відкритого громадського голосування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#громадські ініціативи #Конотоп #реалізація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...