• Головна
  • Це цікаво: нова історична гра "Гетьманщина", в якій можна виграти Конотопську битву
16:00, 11 вересня 2020 р.

Це цікаво: нова історична гра "Гетьманщина", в якій можна виграти Конотопську битву

Це цікаво: нова історична гра "Гетьманщина", в якій можна виграти Конотопську битву

«Гетьманщина» – це випущена в червні цього року компʼютерна гра, в якій гравець бере на себе відповідальність за долю української козацької держави. Ваше завдання – якнайдовше зберігати державу, з усіх боків оточену ворогами. Значну частину гри займає сюжет навколо Конотопської битви - підготовка до неї, пошук союзників та сама баталія. 

Гра безкоштовна, хоча розробникам і можна подякувати матеріально. Її розміщено на сайті https://historygame.net/

Головне завдання гри - збереження суверенітету та незалежності Війська Запорозького. Гравець отримає змогу впливати на політичні та дипломатичні рішення, розбудовувати економіку держави, візьме участь у війнах. І хоч кардинально змінити хід історії неможливо - всі ключові події того часу відбудуться, та лише від гравця залежить якою країна до них дійде, та чи дійде взагалі.

В огляді гри на сайті itc.ua стверджується, що "Гетьманщина" – дуже важлива для сучасної України гра, і ми пробачимо їй деякі недоліки, насамперед дуже просту графіку.

За що ще треба похвалити "Гетьманщину", так це за непогані українські тексти та за невеликі історичні довідки про кожну з подій та кожну історичну особу, що брала в ній участь. "Гетьманщина" більшою мірою не гра, а інтерактивний підручник історії, з деякою варіативністю в межах реального історичного потоку. Після закінчення гри, як би й коли би вона не скінчилась, ви матимете змогу порівняти ті рішення, що приймали ви, з тим, як це було насправді.

Було б дуже добре, якби "Гетьманщину", як допоміжний інтерактивний посібник, додали б до курсу історії України у школі" - йдеться у огляді.

«Гетьманщина»

Жанр покрокова стратегія / адвентюра
Платформа браузер
Мова українська
Розробник Олексій Горбачик
Видавець Олексій Горбачик
Сайт  historygame.net

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гетьманщина #гра #Конотопська битва
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...