![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
13:48, 6 вересня 2020 р.
Мер Артем Семеніхін: "Найкращий подарунок до Дня міста - це ремонт доріг"
![Мер Артем Семеніхін: "Найкращий подарунок до Дня міста - це ремонт ... Мер Артем Семеніхін: "Найкращий подарунок до Дня міста - це ремонт доріг"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цього року День Конотопа відмічають не так велелюдно, як зазвичай. Через карантинні обмеження не буде ні великих концертів, ні дискотек для молоді. Зате на ділянці дороги по вул. Упенсько-Троїцькій біля НВК Казка ідуть ремонтні роботи.
"Ми не можемо сьогодні провести ті концерти, які запланували. Тому вирішили зробити кращий подарунок до дня міста -ремонт доріг. Бажаю нашому місту хорошої інфраструктури, парків, скверів. Зі святом!", - привітав конотопців у своєму відеозверненні мер міста Артем Семеніхін.
Дивіться також: Як у Конотопі відзначатимуть День міста: програма святкування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...