• Головна
  • У Конотопській гімназії навчання поки що буде дистанційним
11:00, 3 вересня 2020 р.

У Конотопській гімназії навчання поки що буде дистанційним

У Конотопській гімназії  навчання поки що буде дистанційним

Відповідно до наказу відділу освіти Конотопської міської ради від 02.09.2020 освітній процес у Конотопській гімназії з 03.09.2020 до дати створення безпечних умов перебування учасників освітнього процесу в закладі відбуватиметься у формі дистанційного навчання на платформі Microsoft Teams.

Про це повідомляється на фб-сторінці гімназії.

У відділі освіти міськради пояснили це рішення турботою про безпеку дітей.

За словами начальника відділу освіти Конотопської міської ради Людмили Ігнатенко, наступного понеділка буде чергове засідання спеціальної комісії з приводу безпечного навчання в гімназії. Але багато чого залежить від підрядника, який закінчує там ремонтні роботи, тож дистанційне навчання в Першій гімназії може продовжитись на 2-3 тижні.

"Шановні батьки Конотопської гімназії, безпека наших дітей серед пріорітетних завдань нашої освіти. Найбільший скарб кожної людини-її життя та здоров’я. Для забезпечення належних умов для організації освітнього процесу відділ освіти максимально намагався вчасно запустити дітей у стіни закладу. Оскільки не було виконано вчасно всі зобов'язання по виконанню ремонтних робіт для забезпечення безпечних умов перебування працівників та дітей у закладі, відділ освіти Конотопської міської ради повідомляє, що 02.09.2020 відбулася нарада з організаційно-технічних питань реконструкції Конотопської гімназії, на якій було вирішено тимчасово організувати освітній процес дистанційно до забезпечення належних умов перебування дітей та працівників у закладі" - йдеться в офіційному зверненні відділу освіти міськради. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гімназія #ремонт #реконструкція #дистанційне навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...