![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:00, 1 вересня 2020 р.
Як буде організовано харчування конотопських школярів у період карантину?
![Як буде організовано харчування конотопських школярів у період кара... Як буде організовано харчування конотопських школярів у період карантину?](/dist-assets/images/cap.jpg)
31 серпня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС. Серед інших питань розглядався й алгоритм забезпечення харчуванням школярів міста.
Отже, у разі неможливості забезпечення дітей гарячим харчуванням, організація харчування буде відбуватися шляхом роздачі попередньо фасованої харчової продукції відповідно до норм харчування у закладах освіти та закладах оздоровлення та відпочинку, передбачених постановою КМУ від 22.11.2004.
Також затверджуватиметься відповідне карантинне меню для учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій.
У разі необхідності буде організовано роботу буфетів у навчальних закладах міста з дотриманням протиепідемічних заходів.
Також комісія постановила вивчити питання щодо звільнення від орендної плати підприємців, які надають послуги з харчування дітей у навчальних закладах міста та надати рекомендації депутатам Конотопської міської ради щодо прийняття рішення з даного питання. Термін - до 07.09.2020, коли має відбутися наступна сесія.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...